Sebze ve Bahçe Bitkileri Üretiminde Kullanım Önerileri

Sebze ve Bahçe Bitkileri Üretiminde Kullanım Önerileri

Tüm sebze ve bahçe bitkileri, tohumlarının "NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE" çözeltisi ile ekim öncesi muamelesine iyi yanıt verir. Bir NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE çözeltisi hazırlamak için 40-80 gram ilacın 10 litre suda çözülmesi gerekir. Tohumları ıslatma süresi ekimden bir gün önce 10-20 saattir (kültüre bağlı olarak).

Bitkisel bitkilerin ek işlenmesiyle, Bir NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE çözeltisi ile sebze ve bahçe mahsullerinin veriminde daha da önemli bir artış elde edilir. Bu durumda, işlem sayısı bitkinin doğasına göre belirlenir (büyüme mevsimi başına 2 - 4 işlem).

Bitkilerin NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE ile arıtılması, bitki koruma maddeleri (tek tank karışımında) ile birleştirilebilir, bu da ek bir ekonomik etki sağlar ve bitkilerde kimyasal stres süresini azaltır.

NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE yüksek verimini patates yetiştirmede göstermiştir. Patatesler için, yumru köklerin NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE ile ekim öncesi muamelesi, özellikle yıldan yıla önceki hasattan kendi patates tohumlarını eken çiftlikler için çok önemlidir. Patates tohumları için, bu durumda, "dejenerasyon" gibi bir kavram, yani çeşitliliğin birçok değerli özelliğinin kaybı, verimde keskin bir düşüş, bağışıklığın azalması ve çeşitli patojenlerin zarar görmesi karakteristiktir.

Patates yumrularının bir NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE çözeltisi ile ekim öncesi muamelesi gereklidir. 10 litre suda bir çalışma çözeltisi hazırlamak için 100-200 ml NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE seyreltmek gerekir. Çalışma çözeltisinin tüketimi, 1 ton yumru kök başına 40 litredir. Patatesleri 0,5 metreden yüksek olmayan yığınlar halinde işleyebilirsiniz.

Patates veriminde maksimum artış, çimlenme aşamasında (5-7 yaprak) ve tomurcuklanma döneminde, çalışma materyali ve vejetatif bitkilerin NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE'nin çalışma çözeltisi ile karmaşık bir şekilde işlenmesiyle elde edilir.

next logo 3

                     Torf içerikli "Rus Gübrelerin" Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Irak ve Suriye tek yetkili distribütörü.

İletişim

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma

09:00 - 17:00

Cumartesi

09:00 - 12:00

Pazar

Kapalı

ADRES

Merkez Ofis:

Saray Mah. Taşcı Ali Sok. Davet Apt. No:7/1 Alanya / Antalya

Bizi Takip Edin

Web site Tasarım & Yayınlama Tuncer.web.tr

TurkishEnglishRussianAzerbaijaniBulgarianGermanPersianArabic