Next Oranik ürünlerini sadece bayilerimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz. İletişime geçerseniz, bölgenizdeki en yakın bayimizi size yönlendirebiliriz.
Biz tüm ürünlerimizi kendimiz ithal etmekteyiz. Türkiye'ye tescili ve yetkili devlet kurumlarınca izni olmayan hiçbir ürün giriş yapamaz. Evet tüm ürünlerimizin hem tescilleri hem de lisansları mevcuttur.
Hayır. Leonardit kömür yataklarından elde edilir. Dolayısıyla kömürden elde edildiğini söylememiz yanlış olmaz. Bizim ürünlerimiz Turba'dan elde edilmekte. Rusya da bu ürüne torf ismi verilmektedir. Torf tamamıyla organik ve içerik olarak leonarditten çok daha yoğun hümik ve fulvik asit içermektedir (katı hali %70'in altına düşmez). Rusyanın kimya tecrübesi dünyaca meşhurdur. Ürünlerimiz rusyanın kendi kimya tecrübeleriyle üretilmekte ve ürünlerin yurtdışına satışı özel izne bağlıdır. Stratejik ürün kabul edilmektedir. Bu nedenle ürünlerimiz Tüm leonardit içerikli ürünlerden üstündür.
Genel olarak organik olan ürünlerimizde doz aşımının sadece size ekonomik olarak zararı olur. o da ürünü hızlı tüketmenize bağlı olarak. Aksi halde herhangi bir ürüne zararı yoktur. Ancak içerik olarak azot miktarı yüksek olan veya izelementler açısından yüksek orandaki ürünlerimizde dozajlamaya dikkat edilmesi gerekmektedir.
Tüm ürünlerimiz üniversal olduğundan tüm bitkilerde, meyve ve sebzelerde kullanılabilir.
Amerika, Kanada, Avrupada, Asya ve Afrika ülkerinin bazılarında satılmaktadır.

Farklı ülkelerde distribütörlüklerimiz var mı?

Biz NEXT ORGANİK GÜBRE TARIM İNŞ. TUR. TİC. VE SAN. A.Ş. olarak kendi markamızla ürünleri ithal etmekteyiz. Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Irak ve Suriye'de tek yetkili distribütör olarak fabrika tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktayız. Bu sebeple bayilik görüşmeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başka sorularınız mı var?

Lütfen size daha iyi yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçiniz.