Üzüm Bağları Ve Meyve Bahçeleri için Kullanım Önerileri

Üzüm Bağları Ve Meyve Bahçeleri için Kullanım Önerileri

NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE üzüm ve meyve ve meyve bitkilerinin yetiştirilmesinde, sapları kilchevanie'den önce, anaç ve filiz asmalarını aşılamadan önce, meyve ve meyve fidelerini dikmeden önce bitki örtüsü için sonraki işlemlerle ıslatarak kullanılması tavsiye edilir.

Ekimden önce chubuki ve fideler boylarının 1/3'ü NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE'nin çalışma solüsyonuna daldırılır ve 24 saat bekletilir. 7-10 gün içinde ekimden sonra - sulama. Bu teknik, fidelerin daha iyi köklenmesine ve hayatta kalmasına katkıda bulunur. Çalışan bir çözelti hazırlamak için 300-600 ml ilaç 100 litre su içinde seyreltilir.

Üzümlerin, çalışan bir NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE çözeltisi ile püskürtülmesinin, büyüme mevsimi boyunca 2-3 kez yapılması tavsiye edilir: tomurcuklanma aşamasında; çiçeklenme sonrası; dut dökme aşamasında. Çalışma solüsyonunun hazırlanması: 1.2-2.4 litre potasyum humatı 1000-1200 litre suda seyreltin ve bir hektar bağa elde edilen solüsyonla muamele edin.

Meyve ağaçlarının çalışma çözeltisi NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE ile yaprak işlemesi, püskürtücüler - ОВТ-1, ОВС - hektar başına 1000-1200 litrelik bir çalışma çözeltisi tüketiminde gerçekleştirilebilir. Çalışma solüsyonunun hazırlanması: 1.2-2.4 litre potasyum humatı 1000-1200 litre suda seyreltin. Büyüme mevsimi boyunca bahçelerin 3 kez işlenmesi tavsiye edilir: çiçek açtıktan sonra; yumurtalığın fizyolojik dökülmesinin başlangıç ​​aşamasında; meyve büyüme döneminde.

Meyve bahçelerinde ve üzüm bağlarında, yaprak tedavileri için, NEXT ORGANİK SIVI GÜBRE, bu alan için tavsiye edilen pestisitler ve zirai kimyasallarla (Bordo sıvısı hariç) birlikte kullanılabilir.

next logo 3

                     Torf içerikli "Rus Gübrelerin" Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Irak ve Suriye tek yetkili distribütörü.

İletişim

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma

09:00 - 17:00

Cumartesi

09:00 - 12:00

Pazar

Kapalı

ADRES

Merkez Ofis:

Saray Mah. Taşcı Ali Sok. Davet Apt. No:7/1 Alanya / Antalya

Bizi Takip Edin

Web site Tasarım & Yayınlama Tuncer.web.tr

TurkishEnglishRussianAzerbaijaniBulgarianGermanPersianArabic