Biz Kimiz?

Next Organik, 30 yıllık tarım sektörü ve kurumsal kimlik tecrübesine sahip bir ekip tarafından Alanya'da kuruldu. Son yıllarda ülkemizdeki ekonomik sebeplere bağlı olarak kurdaki değişimlerin ham madde fiyatlarına etkisi ile yerli üretim gübrelerin bile yüksek fiyatlarla satılması elzem olmuştur. Bu bağlamda Next Organik olarak fiyat/verim endeksine bağlı kalmak koşulu ile siz değerli tarım üreticilerimize, çok yüksek verimli uygun fiyatlı dünyaca meşhur ve yurt dışına satışı özel izne bağlı Rusya hümik sıvı gübre türevlerini bayilerimiz aracılığıyla sunmaktayız. Biz bu ürünlerin Türkiye, Bulgaristan, Azarbeycan, İran, Irak ve Suriye tek yetkili distribütörüyüz.

Lezzetli ve doğal sebze meyve üretimi konusunda edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Türkiye 'de eksikliğini gördüğümüz, dünyanın en kaliteli turbası olan Sibirya turbasından elde edilen sıvı gübre ürünlerinin ithalatını yapıyoruz. Kalitesi, leonardit kaynaklı sıvı gübreler veya diğer sıvı gübrelerle mukayese edildiğinde dozajlamadan bile anlaşılacaktır.

Henüz sertifikasyon aşamasında olan diğer ürünlerimiz de yakında sizlerin hizmetinde olacaktır...

400px-Logo-Kare-yeşil

Satışını yaptığımız ürünler ile tarımda kaliteyi artırmayı, daha doğal ve sağlıklı ürünler yetişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

.......

Oral Sönmez

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba! Son aylardaki gübre fiyatlarının haklı nedenlere bağlı olarak zamlanması, hem bitki yetiştiricileri hem de gübre firmaları üzerinde de baskı oluşturmaktadır. Maalesef bu konu birçok bileşeni ile kontrol edilemediğinden ülkemiz için de sorun teşkil etmektedir. Biz Next Organik Gübre Tarım A.Ş. olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Ülkemizin, tarım alanında da hak ettiği yere ulaşması için uzun bir ar-ge döneminden sonra, verimli topraklarımıza uygun, yüksek kalitede sıvı gübreleri ithal etmeye karar verdik. Bu gün geldiğimiz noktada ürünlerimizin fiyat/verim endeksi, bize ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gösterdi. Tüm deneme çalışmalarımızda, ortaklarımız son derece hassas davranarak elde ettikleri sonuçları bizimle paylaştıklarında kendimizle gurur duyduk, mutlu olduk. Amacımız bu kalite sürekliliğini sağlayarak ülkemiz tarım sektörüne faydalı olabilmek. Ben ve ekibim merak ettiğiniz tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız. Bereketli sezonlar diliyorum. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.