Biz Kimiz?

Next Organik, 1990'lı yıllarda Çukurova üniversitesi Ziraat fakültesinden arkadaş olan mezunlar tarafından 30 yıllık tarım sektörü ve kurumsal kimlik tecrübesine sahip bir ekip tarafından 2021 yılında Alanya'da kuruldu. 2019 yılından beri takip ettiğimiz TORF bazlı sıvı prepratların ülkemize getirilmesi ülküsü ile çıktığımız yolda, 2020-2021-2022 yıllarında ülkemizin farklı bölgelerindeki farklı tür yetiştiriciler aracılığıyla denemeler yaparak tecrübe etme fırsatı bulduk. Aldığımız muhteşem sonuçlar neticesinde 2021 yılında Rusyadan ihracat izni ve akabinde de Türkiye'de Tarım ve Orman Bakanlığı Gübre İthalat lisansınıi aldık. 2022 yılının Şubat ayında N PRADA NEXT'i Tarım ve Orman Bakanlığı'nda 5 yıllık TSE tescillni ve Mart ayında da GTS (Gübre Takip Sistemi) kaydını yapıp bandrolledik.

Tecrübelerimizle elde ettiğimiz sonuçların heyecanı bizi derhal ülkemiz üreticilerinin de bu ürünle tanışması için çalışmaya ve ülke tarımına pozitif katkı sağlayacak bu ürünü piyasaya sunmaya teşvik etti.

Ürünümüzün Rusya'dan ithalatı özel izne bağlıdır. Kurumsal ciddiyetimizle bu özel izne sahip olarak  kendi markamızla bu ürünleri Rusya'dan ithal etmekteyiz. Ürün özel bir üründür ve lütfen üretiminize sağlayacağı pozitif etkiye kendi gözlerinizle şahit olmak için küçük miktar alarak küçük alanlarda deneyiniz. Sonrasında N PRADA NEXT'in etkisi, sizin de diğer bütün yetiştiriciliğini yapmakta oldğunuz üretimlerinizde sürekli kullanmanıza zaten neden olacaktır. Çok söz yerine, sahada ürünün size kendisini kabul ettireceğiniz biliyoruz. 

Ürünümüzün muadili, benzeri veya farklı markada satışı yoktur. Lütfen kötü niyetli satıcılara karşı ürünle alakalı tüm sorularınız için direk bizimle iletişime geçiniz. Biz bu ürünlerin Türkiye, Bulgaristan, Azarbeycan, İran, Irak ve Suriye tek yetkili distribütörüyüz.

Lezzetli ve doğal sebze meyve üretimi konusunda edindiğimiz bilgi ve tecrübeler doğrultusunda Türkiye 'de eksikliğini gördüğümüz, dünyanın en kaliteli turbası olan Sibirya turbasından elde edilen sıvı gübre ürünlerinin ithalatını yapıyoruz. Kalitesi, leonardit kaynaklı sıvı gübreler veya diğer sıvı gübrelerle mukayese edildiğinde dozajlamadan bile anlaşılacaktır.

Henüz sertifikasyon aşamasında olan diğer ürünlerimiz de yakında sizlerin hizmetinde olacaktır...

next logo 3

Satışını yaptığımız ürünler ile tarımda kaliteyi artırmayı, daha doğal ve sağlıklı ürünler yetişmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

.......

IMG-7318

Oral Sonmez

Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba! Son aylardaki gübre fiyatlarının haklı nedenlere bağlı olarak zamlanması, hem bitki yetiştiricileri hem de gübre firmaları üzerinde de baskı oluşturmaktadır. Maalesef bu konu birçok bileşeni ile kontrol edilemediğinden ülkemiz için de sorun teşkil etmektedir. Biz Next Organik Gübre Tarım A.Ş. olarak üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Ülkemizin, tarım alanında da hak ettiği yere ulaşması için uzun bir ar-ge döneminden sonra, verimli topraklarımıza uygun, yüksek kalitede sıvı gübreleri ithal etmeye karar verdik. Bu gün geldiğimiz noktada ürünlerimizin fiyat/verim endeksi, bize ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gösterdi. Tüm deneme çalışmalarımızda, ortaklarımız son derece hassas davranarak elde ettikleri sonuçları bizimle paylaştıklarında kendimizle gurur duyduk, mutlu olduk. Amacımız bu kalite sürekliliğini sağlayarak ülkemiz tarım sektörüne faydalı olabilmek. Ben ve ekibim merak ettiğiniz tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız. Bereketli sezonlar diliyorum. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

PHOTO-2022-12-20-13-36-19

Zir. Yük Müh. Ferhat KARAALİ

Teknik Müdür

ferhat.karaali@nextorganik.com